ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

  Úžasné pláže

Vzhledem k poloze města Begur, které se rozkládá na vrcholu cca 300 m nad mořem, díky čemuž skýtá krásné výhledy, jsou všechny pláže dostupné pod samotným městem níže

  La Casa Limonera

Vítejte v La Casa Limonera! Název ubytování vznikl díky faktu, že na jeho zahrádce se nachází citronovník, jehož čerstvými plody si lze osvěžit nápoje

  Begur centrum

Romantické městečko Begur nacházející se v srdci oblasti Emporda je se svými plážemi jedním z nejhezčích míst pobřeží Costa Brava.

Španělsko trochu jinak

Chcete poznat Španělsko trochu jinak? Prožít dovolenou svobodně dle vlastních plánů v soukromí a ubytování jen pro Vás? Zavítejte do neobjeveného unikátního městečka BEGUR!

Ta pravá a původní Costa Brava pnoucí se po Mediteránském pobřeží od francouzských hranic směrem na jih k Barceloně, v oblasti Empordá, v regionu Girona. Klenotem této oblasti je historické městečko Begur, hrdě se vypínající nad mořem. Zde se můžete ubytovat v soukromém domě a užívat si individuální dovolenou na úrovni. Množství malebných středověkých staveb, malé úzké uličky, památky, úchvatné výhledy a na výběr množství různorodých pláží. Místo, které si zachovalo svou autentickou duši, díky čemuž se můžete stát součástí místní komunity. Rekreace, kterou ocení vyznavači pohodlí, soukromí a individuality. Begur a jeho okolí nabízí jedinečné zážitky v příjemné atmosféře Pyrenejského poloostrova. Ať už historická či zajímavá města a vesničky, rodinné vinice, olivové háje, výlety na lodích malých i větších, pěší turistika na skalnatém pobřeží Costa Brava, cyklistika, projížďky na koních, vyhlídkové lety, výlet do Pyrenejí na lyže a mnoho dalších.
Zde můžete strávit svou individuální dovolenou ve Španělsku na pobřeží Costa Brava v ubytování až pro 8 osob.
Když se řekne Costa Brava, vybavíme si velká turistická letoviska s hotely „panelákového“ typu a rozlehlé pláže zaplněné množstvím hlučných turistů. Autobusy chrlící každý den velké skupiny zájezdů, služby, zboží a atrakce uměle vytvořené pro masovou dovolenou. Zkrátka typický turistický průmysl bez duše a autenticity.   To Vám zde, v Beguru, určitě nehrozí!

Luxusní dovolená, romantické pláže, VIP turistika – to je Begur – jedinečné místo, které davům zůstalo skryto.

 

Romantické městečko Begur

Romantické městečko Begur nacházející se v srdci oblasti Emporda je se svými plážemi jedním z nejhezčích míst pobřeží Costa Brava.

Mapa

Kontakt

Dům La Casa Limonera

Ctra. Circumvalacion 34
17255 Begur, Girona, Španělsko

tel.: +420 775 431 469

info@ubytovani-spanelsko.cz

Popup Gallery

team1
team2
team3
team4
team5
team6
team7
team8
team9
Back to Top